.

1pc SFU2505 - 850mm ballscrew с химикалка гайка + поддръжка на BK20/BF20 + съединител 17*14mm, според ограничител на преработени части на CNC bk20 / BF20

1pc SFU2505 - 850mm ballscrew с химикалка гайка + поддръжка на BK20/BF20 + съединител 17*14mm, според ограничител на преработени части на CNC bk20 / BF20

112.00
BGN 106.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

пакетот вклучува : 1pc SFU2505 - 850mm ballscrew со топката орев, со BK20/BF20 стандард за обработка. (850mm се overal должина,вклучуваат обработка дел)
1set BK20/BF20 Поддршка
1pc 17*14mm Спојка
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Всичко за продукта

Употреба Дължина:
850мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
25мм
Номер На Модела:
SFU2505
Стъпка на винта (олово):
5мм
Диаметър на:
25мм