.

SFU2005-винт топчета 1200mm от орех топчета отражател метал + поддръжка на BK15 / BF15

SFU2005-винт топчета 1200mm от орех топчета отражател метал + поддръжка на BK15 / BF15

89.60
BGN 85.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Количина :
1pc SFU2005 - 1200mm ballscrew со МЕТАЛНИ DEFLECTOR топката орев, според BK15/BF15 крајот машински.
1set BK15/BF15 Поддршка
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме Внимание 1200mm е севкупната должина(вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Всичко за продукта

Употреба Дължина:
1200мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
20 mm
Номер На Модела:
SFU20005
Стъпка на винта (олово):
5мм
Диаметър на:
20 mm
Място на произход на стоките:
Китай
is_customized:
Yes