.

SFU2505 - 850mm свд с химикалка гайка + поддръжка на BK20 / BF20 + 2505 корпус ядки + съединител 17*14 мм

SFU2505 - 850mm свд с химикалка гайка + поддръжка на BK20 / BF20 + 2505 корпус ядки + съединител 17*14 мм

121.60
BGN 116.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Количина :
1pc SFU2505 - 850mm ballscrew со топката орев, според BK20/BF20 крајот машински.
1set BK20/BF20 Поддршка
1pc 2505 Орев домување
1pc 17 *14 мм Цевки (понесе големина може да се менува за други големина,ако треба,ве молиме оставете порака за место цел)
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме Внимание 850mm е севкупната должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Всичко за продукта

Употреба Дължина:
850мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
25мм
Номер На Модела:
SFU2505
Стъпка на винта (олово):
5мм
Диаметър на:
25мм
Място на произход на стоките:
Китай
is_customized:
Yes