.

SFU2010-300mm ballscrew с химикалка гайка за детайли с CNC

SFU2010-300mm ballscrew с химикалка гайка за детайли с CNC

75.20
BGN 71.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Количина : 1 компјутер SFU2010 - 300мм ballscrew нема крај машинска 1 компјутер SFU2010 топката орев. Answer : ___________________________ NOTE : Оваа топка завртката е без крај обработка, ако треба топката завртка крајот машински, кога ќе го поставите цел ве молиме контактирајте со нас да им понуди на вашиот цртеж и да се направи исплата, цената е pc, ќе треба 2-4 работни дена за да се заврши обработка, ве молиме да се разбере, ви благодариме!
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Всичко за продукта

Употреба Дължина:
300мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
20 mm
Номер На Модела:
SFU2010
Стъпка на винта (олово):
10мм
Диаметър на:
20 mm
is_customized:
Yes