.

1 чифт MOCHU 7001 7001AC 7001AC-P5-DFA DF 12x28x8 радиално-устойчиви лагери на шпиндела лагери CNC ABEC-5

1 чифт MOCHU 7001 7001AC 7001AC-P5-DFA DF 12x28x8 радиално-устойчиви лагери на шпиндела лагери CNC ABEC-5

BGN 28.80

Сума
Налично за поръчка


Аголна Контакт Лежишта
7001 AC-P5-DFA
1 ПАР DF Конфигурација
12mm X 28mm Х 8мм*2
P5 ABEC-5 Прецизни Лежишта
Никогаш не се отвори .. Никогаш не се Користат во
Ви благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2/ABEC-9,P5/ABEC/5,P4/ABEC-7,ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Всичко за продукта

Материал:
Стомана
Грапавост На Повърхността:
Р 1.6
търговска марка:
Урината
Номер На Модела:
7001AC-P5-DFA
Капацитетът На Въртящия Момент:
--
Покритие:
Натоварване
Структура:
Радиално-Устойчиви Лагери