.

Стол торба боб геймър XXL етаж, външно място диван комплекти мебели

Стол торба боб геймър XXL етаж, външно място диван комплекти мебели

BGN 80.00

Сума
Налично за поръчка


Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шема
Оваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за. На зрна се слободни да се движат наоколу и да се влезе во сите достапни простор, кој нуди максимална удобност и релаксација.
Одличен подарок за семејни луѓе, целосно опуштање
ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 110cm x 80см
или 44inch x 32inch
Информации За Производот
1.тоа е водоотпорен,па можете да го користите отворено, базен страна, плажа, пливање активност
2.на materical е 420 D оксфорд-пвц.
3.ние само го продаде капак.
4.Обложени-оксфорд ткаенина надворешноста, брише се чистат со влажна крпа (обложени terylene пвц ,водоотпорен крпа)
5.пополнување е polystymen монистра.(polysterence vigin бисери)
6.вода&отпорни на дамки,дише,перат.
7 .со силна childproof fastener,
8.Достапни во 18 бои, како на боја шема.
6).Практична и лесно да се чисти со вода .тие се ткаенина во акции. pls се направи избор.
PLS доверба на нашите производи и квалитет.Ние ќе понудиме најдобра услуга.
Превозот : Брз и Бесплатен ПревозотEMS, UPS-от, DHL, UPS-от, FEDEX ОДНОСНО.
Ефикасна Логистички Безбедност Гаранција!
Pls забелешка : цената овде е само врз основа на надворешниот поклопец, нема филер
Различни Дизајни Во Парк!!!
Различни Бои Може Да Се Choosed!!!
Pls Доверба Во Нашиот Квалитет!
Ние Ќе Се Покаже Достоен За Довербата!
(1) БОЈА ШЕМА за вашата опција
(2) Тврд и силен Sewings ↓↓↓↓
(3)Слика со moden покаже ↓↓↓↓
G OODS ПАКУВАЊЕ И ИСПРАЌААТ ↓↓↓↓

Всичко за продукта

Специфичните Използване:
Разтегателен Диван В Хола
Обща Употреба:
Мебели За Дома
Тип:
Мебели За Хол
търговска марка:
бягай момче
Съхранение:
No
Материал:
Плат
Плат:
смесване
Стил:
Европа и Америка
Комбинация:
Единична стая
Външен вид:
Модерен
is_customized:
Yes
Тип:
На Едно Място
Модел:
no
Размер:
110cm x80cm
Стил:
разтегателен диван
Място на произход на стоките:
cn
Номер На Модела:
1456546
Попълване на:
EPS