.

Разтегателен триъгълник тайландски възглавница Капок попълване на 180x57x35cm пол сгъваем шезлонг кушетка за спане за хол/открит

Разтегателен триъгълник тайландски възглавница Капок попълване на 180x57x35cm пол сгъваем шезлонг кушетка за спане за хол/открит

BGN 366.40

Сума
Налично за поръчка


Две Превозот Начин Достапен
Превозот Начин Превозот дена Кина Пост 10-60 дена ЕМС 3-10 дена
Забелешка :
1.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена. Ве молиме обрнете повеќе внимание на "за време на испорака" кога ќе закажете
2. Превозот начин на Кина Пост, тоа може да биде следење на повеќето Земјата,како што се САД, Канада, Европски Држави, Бразил, Австралија, Нов Зеланд, и Многу Азиска Земја
Опис на производот :
Име : Foldout Триаголник Тајландски Перница 100% Kapok Пополнување 180x57x35cm Кат Виткање Кочии Безделник Daybed Sleeper за Дневна Соба/на Отворено
Димензија :
Материјал
Материјал : Kapok Ткаенина
Материјал - Покривање : 100% Памук
Кутии : 100% Kapok
Карактеристики Удобен, стабилен и дише благодарение на употребата на природните материјали. Разноврсна во употреба, на пример, како пријатна daybed за читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, за полулегнал во домот или на отворено, и многу повеќе. Нашите практични и удобни Тајландски перници се полни со нова, не се лекува kapok, а растителни влакна направени од плодот од тропско дрво. Солидна уште удобно баласт. Тоа може да биде укината за простор за заштеда на чување. Во премиум квалитет : двоен-stitched шевовите за екстра-долготрајност! Премиум покривање во традиционален Тајландски дизајн.
Фотографии детали :
Користете Внатрешен
Употреба На Отворено
6 Бои
(Ве молиме изберете боја кога ќе закажете)
Зелена Боја
Сина Боја
Кафеава Боја
Црвена Боја
Розова Боја
Пакет информации
1.Пакет од силни krabičkách
2.Бруто Тежина : 10 KGS
Превозот : Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе ја добиете на вашата исплата. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок, Ние ќе ги провери внимателно на производи и пакет пред испраќање на стоката, ве молиме да не се загрижени за штетата за време на превозот

Всичко за продукта

Тип:
Мебели За Хол
Специфичните Използване:
Шезлонг
Обща Употреба:
Мебели За Дома
Сгънати:
ДА
Материал:
Плат
Номер На Модела:
Диван шезлонга на пода TATA18
Размер:
As Details
търговска марка:
ДАМЕДАЙ
Място на произход на стоките:
Китай
is_customized:
Yes
Стил:
Юго-Източна Азия
Външен вид:
Модерен
Име:
Шезлонг На Пода
Работещ:
Използване У Дома
Допълнителна Функция:
сгъването на пода
Стил:
Модерен