.

Потребителски papel de parede, Малайзия тропиците на брега на природата тапети, ресторант хол ТЕЛЕВИЗИЯ стени спалня 3d стенописи тапети

Потребителски papel de parede, Малайзия тропиците на брега на природата тапети, ресторант хол ТЕЛЕВИЗИЯ стени спалня 3d стенописи тапети

BGN 48.00

Сума
Налично за поръчка


Обичај de papel parede,Малезија Предели Брег Природата позадини,ресторан дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба 3d ѕид мурали позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Всичко за продукта

Цвят:
релефни тапети, Силк плат, Платно памук
Воспользуйся:
дневна
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Тип На Винил Тапети:
Хартиени Задните Винилови Тапети
Тип:
Винилови Тапети
Материал:
ЭПП
Стил:
Класически
Функция:
Водоустойчивый, Влагоустойчив, Отговарят На Високи, Плесен Във Форма-Защитен, Звукоизолирани,Звукопоглотительный
Използването на:
Търговия, Забавление, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Номер На Модела:
g
Модел:
ДА