.

Beibehang 3D тапети скали моделиране на тухли, мрамор и тапети ТЕЛЕВИЗИОННИ декори хотели клуб тапети ролка тапети за стени d 3

Beibehang 3D тапети скали моделиране на тухли, мрамор и тапети ТЕЛЕВИЗИОННИ декори хотели клуб тапети ролка тапети за стени d 3

68.80
BGN 58.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка

Материјал : Неткаени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft (Должина) * 1.738 ft (ширина) = 57.05 квадратни метри позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид на : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. цел доволни количини на време за да се избегне боја разлика од различни серија. wallpaper кои добиваат би можеле да имаат некои брчки на тоа, или и двете цели, но не и ефектот на потрага по лепење на ѕидот.
модел 5054 ↓↓
модел 5055 ↓↓
модел 5051 ↓↓
модел 5052 ↓↓
плаќање Можеме да го прифатиме western union, moneybooker, кредитна картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер. Пратката Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и се испраќаат од кина. Објектот ќе се испрати во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена да добиете пакет. Ве молиме не 't остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте ' t примен објект во 30 дена, најдобро е да ги споделите со нас проблемот со испраќање на порака, ние ќе го поправам и да бидат задоволни. Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Ако не 't сакаат да се чека толку долго, ве молиме да обрнете Express надомест или не ' t купат. Ние не сме одговорни за царина.
Кои сме ние Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни помогне да продолжи да се обезбеди овие големи предмети, оставајќи ги сите позитивни и "совршен" рејтинг кога ќе ја напуштат повратни информации. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Гаранција За Квалитет! контактирајте со нас ве Молам не 't остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте ' t примен објект во 30 дена, најдобро е да ги споделите со нас проблемот со испраќање на порака, ние ќе го поправам и да бидат задоволни. Ако имате прашања, се однесува на, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Ние работат седум дена во неделата.
Позадина на ЛОГОТО екранот

Всичко за продукта

Размери:
5.3㎡
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Функция:
Дымозащитный, водоустойчив, влагоустойчив, отговарят на високи, Плесневеустойчивый,звукопоглощающий, звукоизолирани,изолация,антистатичен
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчиви, устойчиви на мухъл, много дебел, екологично чист
Тип На Винил Тапети:
Хартиени Задните Винилови Тапети
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang
Номер На Модела:
8
Повърхностно Покритие:
Тисненая
Тип:
Винилови Тапети
Материал:
Суха тапети
Воспользуйся:
дневна
Стил:
Класически