.

Beibehang потребителски стенописи за всеки размер на 3 d Хол, Спалня фон тапети старинните скандинавски стил клони 3d тапети

Beibehang потребителски стенописи за всеки размер на 3 d Хол, Спалня фон тапети старинните скандинавски стил клони 3d тапети

35.20
BGN 24.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft други големина. (Ширина и висина). ве молиме да ни каже. ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? ние се чека за 24 часа на купувачите. trasmetteremocorrispondentepredefinito 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други димензии? цел друг формат чекори : 1 : Изберете го соодветниот износ = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. 3 : пополнете ги деталите. под реден број внатре, напишете ја вашата formatoinformazioni 4 : Испратите цел. плаќања. ОК ширина x висина = квадратни метри (метри) Совет : Ако вашите нозе (во) ми даде информации ќе даде се пресмета точниот износ од редот на пример : треба да ѕид : Width = 2.8 m Висина = 1.7 m . 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување. треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА и одговори : Дека оваа позадина? Ова е слика за позадина. wallpaper mural. mural. не ролни од позадина. не постер. нема ѕид налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? тоа е лична позадина. нема 10 m L и W 0 : 53 м ролни од позадина ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? паста. со истиот ролни од позадина. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се цел големината на главната switchboard? вие треба да ѕид големина. ширина и висина. ве молиме да ни кажете информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите големина е општа шема? То. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : вистински слики и фотографии покажуваат присуство на мала количина на боја отстапување потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Производ екранот
забелешка Ние продолжил да го L 'нарачка во рок од 7 дена по исплата е расчисти. Ние обично брод преку Кина Пост воздух парцела бесплатно (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да ја плати таксата). начин на плаќање : · Ние го прифаќаме Alipay тука. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку "зачувам-безбедно обработка на уплатата." Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е примено, U може да го врати барањето за замена или враќање на парите, но, транспортни трошоци се на товар на купувачот. · Сите deliverd производите се 100% во добар квалитет и се строго проверени, пред пратката. Ние ќе направиме се BSET да се избегнат какви било проблеми со квалитетот. Други политики : · Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки. · Ние ќе остави позитивни повратни информации по плаќање е примена. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на вашите e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Всичко за продукта

Функция:
Водоустойчив, звукопоглощающий, изолация, Дымозащитный, влагоустойчив, отговарят на високи, плесневеющий, звукоизолирани, антистатичен
Тип:
Тапети От Естествени Материали
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Не съдържа формалдехид, водоустойчиви, устойчиви на мухъл, много дебел, екологично чист
Материал:
копринени тапети
Повърхностно Покритие:
Тисненая
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Номер На Модела:
потребителски тапети
Стил:
китайски стил
Натурален Материал Обойный Материал:
Растение
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang
Размер:
15820529