.

beibehang room coffee shop bar hotel bathroom баня хол, спалня може да бъде конфигуриран 3D триизмерна живопис flo

beibehang room coffee shop bar hotel bathroom баня хол, спалня може да бъде конфигуриран 3D триизмерна живопис flo

48.00
BGN 29.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x должина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (L) x 70cm (W) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (L) x 100cm (W) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (L) x 146cm (W) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (L) x 200cm (W) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (L) x 200cm (W) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (L) x 200cm (W) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (L) x 250cm (W) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (L) x 200cm (W) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (L) x 260cm (W) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (L) x 280cm (W) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (L) x 300cm (W) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (L) x 320cm (W) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и должина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x должина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Ширина x должина= квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : должина = 2.8 m ширина = 1.7 m. 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја отстапување Вистински производ фотографии ќе се покаже малку боја отстапување. Прифати за пријател. Ве молиме директен откуп Опис на Производот Производот D escription

Всичко за продукта

Размери:
1 м2
Функция:
Топлоизолация, плесен-доказателство, дим-доказателство,влагостойкое, Звукопоглотительное, Противостатическое, Звукоизоляционное, водоустойчиво
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Тип:
Винилови Тапети
Материал:
Пластмаса
Воспользуйся:
дневна
Използването на:
Развлечения, Търговия, Администрация, Домакинство
търговска марка:
beibehang
Стил:
Модерен
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Модел:
ДА
Тип На Винил Тапети:
Хартиени Задните Винилови Тапети
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
234