.

Високо качество на велур удебеляване на модерен сив и сребрист ивица тапет за стени / Спалня и Хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон мода тапети

Високо качество на велур удебеляване на модерен сив и сребрист ивица тапет за стени / Спалня и Хол ТЕЛЕВИЗИЯ фон мода тапети

23.41
BGN 14.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка

Предмет Бр. : JY-5059 Боја : 3 Боја Материјал : Не-Плетени Употреба : Дневна соба, Спална соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина Производ Големина : 0.53 m(W)*10m(L)=5.3 метар Квадратен/Број/тркалаат Кралскиот големина : 32.8 ft *1.738 ft = 57.05 Квадратни метри Забелешка : 1. Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината 2. Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само. 3. Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF или CNPJ Бр. под ред! 4. Купат доволно ролни на едно време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. 5. Кога ќе купите повеќе од 2 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. ТНТ.UPS-от.ЕМС. JY 007 ↓↓↓↓↓ JY 008 ↓↓↓↓↓ JY 009 ↓↓↓↓↓ Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. И таму понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации : 1, Што зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2, Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3, Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Цената НЕ вклучувајќи Данок или давачки !!

Всичко за продукта

Размери:
5.3㎡
Функция:
Водоустойчивый, влагоустойчив, отговарят на високи, плесен във форма-защитен, звукоизолирани, Противостатический
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Водоустойчив, без формалдехид, 3D, устойчив на мухъл, много дебел, екологично чист
Номер На Модела:
JY-5059
is_customized:
Yes
Материал:
Суха тапети
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Воспользуйся:
дневна
Тип:
Хартиени Тапети
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
Повърхностно Покритие:
Тисненая
търговска марка:
Джуйи