.

3d тапети custom photomural non-нетъкан green tree birds happiness decoration живопис 3d wall стенопис тапети за стени 3d

3d тапети custom photomural non-нетъкан green tree birds happiness decoration живопис 3d wall стенопис тапети за стени 3d

47.98
BGN 26.00 -46 %

Сума
Налично за поръчка

Драги пријатели, Добредојдовте да ја разгледате и да избере и да се купи. Позадината е прилагоден. Цена : $ / метар квадратен. ширина * висина = квадратни метри = цел количество = вашиот ѕид големина . Бидете сигурни да остави порака за да кажете ми кои се вашите size ( width =___см , висина =____cm ) по купувањето, Тоа е многу важно. Инаку, по првите 24 часа, ние ќе го организира производство според стандардните големини . Како да нарачате? На пример : Ви треба место цел е ширина*висина. Ако ширината на вашиот ѕид е 300 см , висина е 210 см , треба да нарачате 6 квадратни метри. Ако ширината на вашиот ѕид е 300 см , висина е 220 cm , треба да нарачате 7 метри квадратни. *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. ПРАШАЊА и одговори : Како да се направи купувачот се оставени без големина информации? Одговор : Ние ќе испрати еден од следниве стандардни 12 фиксна големини според неговата или нејзината цел количество. 12 видови на фиксна големина : 1 м2=140 cm (W) * 70 cm (H) 2 м2=170 см (W) * 120 см (H) 3 м2=208 см (W) * 146 cm (H) 4 м2=250 см (W) * 160 см (H) 5 м2=250 см (W) * 200 cm (H) 6 м2=300 см (W) * 200 cm (H) 7 м2=300 см (W) * 250 см (H) 8 м2=320 см (W) * 250 см (H) 9 м2=360 см (W) * 250 см (H) 10 m2=360 см (W) * 280 cm (H) 12 м2=400 см (W) * 300 см (H) 16 м2=500 cm (W) * 320 см (H) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас . што може да ни даде порака . * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да се обезбеди мене висока резолуција на фотографија . * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. *Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи.

Всичко за продукта

търговска марка:
АЙБИЙИ
Функция:
Водоустойчивый, опушен, влагоустойчив, отговарят на високи, огнеупорна каса, плесен-защитен, звукоизолирани, Противостатический
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Тип:
Текстилни Тапети
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Стил:
Модерен
Материал:
Друго
Номер На Модела:
1
Модел:
Персонализирана Настройка
Воспользуйся:
дневна
Текстилна Обойный Материал:
Нетъкан текстил
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
is_customized:
Yes
Други приложими области на приложение:
Кабелна телевизия, хотел, стая легла, проучване, стая за деца