.

3D тапети по поръчка стенописи красотата нетъкан тапет Франсис красива млада жена, Европейската маслена живопис верандата тапети

3D тапети по поръчка стенописи красотата нетъкан тапет Франсис красива млада жена, Европейската маслена живопис верандата тапети

44.75
BGN 24.00 -46 %

Сума
Налично за поръчка

Драги пријатели, Добредојдовте да ја разгледате и да избере и да се купи. Позадината е прилагоден. Цена : $ / метар квадратен. ширина * висина = квадратни метри = цел количество = вашиот ѕид големина . Бидете сигурни да остави порака за да кажете ми кои се вашите size ( width =___см , висина =____cm ) по купувањето, Тоа е многу важно. Инаку, по првите 24 часа, ние ќе го организира производство според стандардните големини . Како да нарачате? На пример : Ви треба место цел е ширина*висина. Ако ширината на вашиот ѕид е 300 см , висина е 210 см , треба да нарачате 6 квадратни метри. Ако ширината на вашиот ѕид е 300 см , висина е 220 cm , треба да нарачате 7 метри квадратни. *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. ПРАШАЊА и одговори : Како да се направи купувачот се оставени без големина информации? Одговор : Ние ќе испрати еден од следниве стандардни 12 фиксна големини според неговата или нејзината цел количество. 12 видови на фиксна големина : 1 м2=140 cm (W) * 70 cm (H) 2 м2=170 см (W) * 120 см (H) 3 м2=208 см (W) * 146 cm (H) 4 м2=250 см (W) * 160 см (H) 5 м2=250 см (W) * 200 cm (H) 6 м2=300 см (W) * 200 cm (H) 7 м2=300 см (W) * 250 см (H) 8 м2=320 см (W) * 250 см (H) 9 м2=360 см (W) * 250 см (H) 10 m2=360 см (W) * 280 cm (H) 12 м2=400 см (W) * 300 см (H) 16 м2=500 cm (W) * 320 см (H) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас . што може да ни даде порака . * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да се обезбеди мене висока резолуција на фотографија . * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. *Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи.

Всичко за продукта

Воспользуйся:
дневна
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Тип:
Текстилни Тапети
Материал:
Плат
Стил:
Реколта
Функция:
Водоустойчив, влагоустойчив, отговарят на високи, плесневеющий, Дымозащитный, огнеупорна каса, звукоизолирани, звукопоглощающий, изолация, антистатичен
Текстилна Обойный Материал:
Нетъкан текстил
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Модел:
ДА
търговска марка:
АЙБИЙИ
Картинки:
тапети подгоняны
Други приложими области на приложение:
Кабелна телевизия, хотел, спалня, баня Шилдрен,проучване