.

Самозалепващи подови живопис кафе-сладкарница бар стая за гости с Баня и хол спалня може да бъде конфигуриран Синя роза хол на открито

Самозалепващи подови живопис кафе-сладкарница бар стая за гости с Баня и хол спалня може да бъде конфигуриран Синя роза хол на открито

48.00
BGN 29.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Ширина x должина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (L) x 70cm (W) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (L) x 100cm (W) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (L) x 146cm (W) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (L) x 200cm (W) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (L) x 200cm (W) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (L) x 200cm (W) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (L) x 250cm (W) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (L) x 200cm (W) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (L) x 260cm (W) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (L) x 280cm (W) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (L) x 300cm (W) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (L) x 320cm (W) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . (ширина и должина) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x должина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Ширина x должина= квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : должина = 2.8 m ширина = 1.7 m. 2.8 m x 1.7 m = 4.76m2 заокружување .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Не 10m L и 0.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Со иста позадина ролни. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја отстапување Вистински производ фотографии ќе се покаже малку боја отстапување. Прифати за пријател. Ве молиме директен откуп Опис на Производот Производот D escription

Всичко за продукта

Размери:
1 м2
Функция:
Водоустойчив, звукопоглощающий, изолация, Дымозащитный, влагоустойчив, отговарят на високи, плесневеющий, звукоизолирани, антистатичен
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Характеристика:
Водоустойчив, без формалдехид, Мильдев стабилно, екстра дебел, самостоятелно прилипатель,екология приятелски
Тип На Винил Тапети:
Хартиени Задните Винилови Тапети
Материал:
Пластмаса
is_customized:
Yes
Използването на:
Търговия, Забавления, Администрация, Домакинство
Воспользуйся:
дневна
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Стил:
Модерен
Модел:
ДА
търговска марка:
beibehang
Тип:
Винилови Тапети
Номер На Модела:
234