.

8mmx20mm HRC45 черновые края мелници 3 флейта смилане фрези, CNC груб края мелници инструменти видий за фрезоване на бита фрезоване бита

8mmx20mm HRC45 черновые края мелници 3 флейта смилане фрези, CNC груб края мелници инструменти видий за фрезоване на бита фрезоване бита

14.06
BGN 12.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификација :
- Сечење Дијаметар : 8 mm
- Flute должина : 20mm
- Месо тело со Дијаметар : 8mm
- Вкупно : 60mm
- 3 Флејта
- HRC 45
- Хеликс 35 степен
-Ti AIN обложени
- Волфрам Карбид Материјал
- Апликација за Челик,Алуминиум,Легура,МЕДИЈАПАН,Иверица и сл.
- Пакет : Тешко пластична кутија
Испорака Метод :
Кина Пост Воздух Mail нормално треба за 15-60 работни дена.Различни земји ,превозот времето е различно ,ве молиме да се разбере ЕМС или DHL, нормално потреби за 7-12 работни дена.Тоа исто така зависи од земјата во која се наоѓате. Ние нудиме се комбинираат превозот кога ќе ги нарачате повеќе производи,што може да се спаси некои пари.ве молиме обратете ми се на прво место. Важни забелешки : Ако ви треба пакет многу итно,ќе е подобро да се избере ЕМС или DHL,ако нема ЕМС или DHL опции,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе caulate превозот и го постави за вас .
Услуга :
Пари наплата прифатени ако предметите не се како што е опишано. Ако има нешто што направи да не се задоволни,ве молиме контактирајте ме.Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат и да се грижи за бизнис . Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки .
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет ѕвездички.Вашата соработка и ги поддржува најмногу охрабрување за нас.Ви благодарам многу!!!

Всичко за продукта

търговска марка:
ДЖЕРРЕЙ
Покритие:
Тиаин
Материал:
Карбид
Диаметър на:
8мм
Тип:
Торцевая Fresa
Номер На Модела:
D8*20*D8*50-3F-HRC45
Обща Дължина:
60мм
Дължина каннелюр:
20 mm