.

DGN 4003J IC908, оригинален Iscar индексируемый волфрам карбид резбонарезни стругове вложки за резьбового притежателя на струг,една кутия 10шт

DGN 4003J IC908, оригинален Iscar индексируемый волфрам карбид резбонарезни стругове вложки за резьбового притежателя на струг,една кутия 10шт

BGN 179.34

Сума
Налично за поръчка

Крило Царинење и Ефективна Склоност Агол на Наклон на аголот β на сечење на рабови одговара на одредена тема хеликс агол λ и обезбедува еднакви царинење агол од двете страни на insert.
α - Крило царинење агол
λ - Хеликс агол
β - Ефективна склоност агол се постигнува со избирање на соодветни наковалната
Infeed Методи за Провира Операции
Крило Infeed Радијална Infeed Наизменични Flanks Infeed Крило Еднакви
Еднакви длабочината на сечење за секој помине
Крило Смалување - Намалена длабочина на сечење за секој помине
Ж - Длабочината на тема профил (од ф)
D - Длабочина од помине (на ш)
U - Длабочината на завршување помине (на ш)
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои очекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност
Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1).Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2).Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да направат нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни надвор и дома.
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само зачувам.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод цел за испорака адреса што се потврдува и со зачувам.
Превозот :
Услови на испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС","ПРОЗОРЦИ","DHL","Fedx","ТНТ"
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас, f сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации, ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
DGN 4003J IC908
търговска марка:
Ойю
Покритие:
ДА
Материал:
Карбид
използването на:
Титуляр На Струг С Дърворезба
Тип на машината:
Струг
Вътрешен:
ДА
Твърдост:
HRA91. 5
Тип:
Резбовани вложки
Използването на:
Резьбонарезной Инструмент