.

5шт 2 каннелюры 10 мм, HSS 6542 Бележка в слот машина набор от шпоночных резачка за дървообработващи Клас фрези, CNC тренировка инструмент за диагностика

5шт 2 каннелюры 10 мм, HSS 6542 Бележка в слот машина набор от шпоночных резачка за дървообработващи Клас фрези, CNC тренировка инструмент за диагностика

30.45
BGN 21.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

5pcs 2 Флејта 10мм ХСС 6542 Крајот Мелница Рутер Малку Сет Keyway Мелење Машина за Дрво Машина Крајот Мелница CNC Вежба Малку Дијагностички-алатка
Фреза шпоночная с коническим хвостовиком ГОСТ 9140
Карактеристики -100% Висок квалитет и Сосема нов. -Стр arallel месо тело keyway мелење машина според GB1112-81 производство. Точноста нивоа се e8 и d8. -Нова состојба без чипс или употреба, unflawed. -2 Флејта Keyway Крајот Мелница Машина - Обично се користи за да се состави на мелење машина е Погоден за CNC обработка на податоци центар, врежан, со голема брзина машини - Може да мелничката на бакар, алуминиум, алатка челик, од леано железо, итн - Висока цврстина, отпорност на триење,-со голема брзина на сечење за висока цврстина - Може да обработка директно или фино обработка на термички третман мувла - Намалување на бројот на алатка промени, подобрување на машина actuator движење ритам, освен мувла одлуки време ПЛАЌАЊЕ ПРАТКАТА ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ WARANTY

Всичко за продукта

Обща Дължина:
63мм
търговска марка:
CNHENRY
Номер На Модела:
10мм
Диаметър на:
10мм
Материал:
Быстрорежущая Стомана
Тип:
Торцевая Fresa
Покритие:
no
Цвят:
Сребро
Материал:
Високоскоростна Стомана 6542 Модел
Флейта:
2 остриета
Пакет:
пластмасова кутия
is_Customized:
Yes