.

продажбите на едро 5шт C3 / 4 ER16 1.38 директен патронник патронник притежателя на фреза с ЦПУ

продажбите на едро 5шт C3 / 4 ER16 1.38 директен патронник патронник притежателя на фреза с ЦПУ

BGN 110.40

Сума
Налично за поръчка


wholesales 10pcs C3/4 ER16 1.38 Директно collet чак носителот CNC Мелничката Струг
Нови 5 компјутери
C3/4 ER16 1.38 Директно collet чак носителот
месо тело со дијаметар : .75"
месо тело должина : 1.38"
Прирабница дијаметар : 1.5"
ER16 понесе ,стегање до 10мм
точка вклучува
5pcs носителот
5pcs collet орев како слика шоу
Прецизност : 0.01 mm
Направен во висока sping јаглероден челик
Висока прецизност земјата машина направени
Долго време животот дизајниран
100% пари гаранција за враќање на

Всичко за продукта

Приложение:
Fresa
търговска марка:
игеши
Номер На Модела:
5шт C3 / 4 ER16 1.38