.

Аксесоари за ловни пушки 15 изстрела на пушка прашка 2 точки 12га притежателя 20Ga патрона боеприпаси патронташ

Аксесоари за ловни пушки 15 изстрела на пушка прашка 2 точки 12га притежателя 20Ga патрона боеприпаси патронташ

14.22
BGN 7.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка


Две Точка Пушка Прашка и Пушка Школка Носителот
Целосно прилагодливи и одржува до 15 екстра Пушка школки (12 или 20 колосек)
Придава на стандардот прашка swivels со трајни челик пролет куките
Црн Финиш
Тешки Висока Јачина Најлон Ремени
QD Вртливата Snap Куките
БЕЗ МУНИЦИЈА ВКЛУЧЕНИ
Материјали : Најлон Webbing
Должина : Max 150cm прилагодливи
Ширина : 5cm (2 инчи)
Тежина : 0.16 kg
Достапни бои : Црна/Тен/Војска Gree
Пакетот вклучува :
1 X Пушка strapb
Забелешки :
1 .Цел
1. За руски клиенти, ние треба вашата полно име на превозот на пакетот.
2. За Бразилската клиенти, ако го изберат EMS, ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број (CNPJ БР. или CPF НЕМА.)
Да се : Холандија, Австралија, Канада купувачот-не постои следење infomatiom
за вас ,се надеваме на вашето разбирање.
2.Големина или Одговара на Прашањето ,Боја на Несовпаѓање
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување,
позадина итн

Всичко за продукта

Цвят:
Черен, зелен, пясък
Номер На Модела:
KLB-001
Материал:
Найлон
търговска марка:
UNITEWIN
Тип:
15 Патрони За Пушка Стропа
Цвят:
черен, зелен, пясък
OEM:
ДА
Is_customized:
Yes