.

Подсумок Best Coyote Еърсофт Rifle 5.56 Mag M4 Списание Fast For Tactical Pouch Molle Система Tan For Tactical vest belt

Подсумок Best Coyote Еърсофт Rifle 5.56 Mag M4 Списание Fast For Tactical Pouch Molle Система Tan For Tactical vest belt

21.41
BGN 20.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка


2017 Бесплатен Превозот Списание Торбичка Најдобри Coyote Airsoft Пушка 5.56 Маг М4 Списание Брзо Закачите на Тактички Торбичка Molle Систем Тен За Тактички вест појас Детални Информации за Производот
Опис На Производот
- Секој пакет доаѓа со две пошта, на пошта може да се прикачени едни со други.
- За M4 магазин
- Одговара MOLLE систем
- Боја : ДЕ Достапни
- Тежина : 200g (две пошта вкупно)
1 парчиња на Списанието Торбичка
EM2383 Coyote Airsoft Пушка 5.56 Маг М4 Списание Брзо ЗакачитеДЕ Боја

Всичко за продукта

търговска марка:
RuoskyGear
Номер На Модела:
TB299
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Фунция:
Многоугловая бързо Подсумокка за магазин
Цвят:
DE
Качество:
100% гаранция
Ключова дума-1:
аксесоари за кобур
Ключова дума-2:
Балетен Паунч
Ключова дума-3:
Магазин С Амуниции За Пистолет
Ключова дума-4:
Аксесоари За Списание Скоби
Ключова дума-5:
Airsoftsports Gun Pounch
Ключова дума-6:
Пейтбольный Подсумок