.

Елемент Мини Телескопичен Увеличение-Фенерче (Черен)

Елемент Мини Телескопичен Увеличение-Фенерче (Черен)

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка

Опис на производот Точка Име : Елемент Мини Телескопски Зум Светло (Црна) Модел : JA-6046-Б.К Боја : Црна Бренд Име : ЕЛЕМЕНТ Материјал : Алуминиум Батерии : 1*АА алкална батерија (не се вклучени) Нето Тежина : 0.060 кг Бруто Тежина : 0.070 kg Карактеристики на Производот КРИ 5 W LED генерира 240 lumens на заслепувачки бела светлина Режим Аранжман : Hi / Ниско / Брзо Strobe Режим на Фокус : се Водат Зумирање Забелешка : Батеријата не е вклучена за оваа точка.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
JA-6046-BK