.

BIOAQUA Brand Air Cushion Liquid Foundation Face Base Makeup Primer Concealer Brighten избелване на гола кожа използвайте пред BB крем

BIOAQUA Brand Air Cushion Liquid Foundation Face Base Makeup Primer Concealer Brighten избелване на гола кожа използвайте пред BB крем

BGN 8.56

Сума
Налично за поръчка


BIOAQUA Бренд Воздух Перница База на Течен Фондацијата Лице Буквар Шминка Заличи Белење Concealer Голи Кожата Користите Пред ББ Крем
Детали :
Бренд : BIOAQUA
Нето тежина : 15g
Тежина : 83g
Потекло : Кина
Боја : 01 природни ,04 виолетова , зелена 05
Пакет : 1 x BIOAQUA воздушна перница се соочуваат буквар
Елемент : Вода, glycerol, пропилен гликол, алантоин, carbomer, натриум hyaluronate, dipotassium
glycyrrhizinate, екстракт од квасец, dipotassium glycyrrhizinate, итн.
Карактеристики : Три различни бои се на располагање, може да се сите видови на боја на кожата потребите на Воздух перница дизајн , светлина изолација, дише Содржи навлажнувачки состојки, трајни навлажнувачки свиленкаста Текстура, направи шминка природно свежо Со ББ крем употреба, шминка, потрајни, за да се создаде јасна и голи шминка ја Прилагодите бојата на кожата, да се реши проблемот на нерамна боја на кожата им Помогне кожата да се изолира од надворешната средина, од влијанието на разните загадувачи Concealer, покривање на порите и лицето недостатоци Зелена може да се прилагоди на акни, ance марко , црвеникава кожа Модифицирани бојата на кожата, природна боја може да заличи на досадна боја на кожата Пурпурна може да го подобри жолтеникаво кожата Опремени со огледало и супер меки издувам, лесен за употреба и носат
Ние ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму,Зачувам е нашиот препорачува начин на плаќање
Подготовка на Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. бидејќи економскиот пратката начин не е дека брзо
1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас
2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас
3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка
1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу
2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите

Всичко за продукта

Тип:
В основата на
Полза:
Порите, избелване, коректор, чувствителен, контрол на масла, хидратиране, освежаване, хидратиращ крем, подхранващ, натурален
Текстът на:
Крем
GZZZ:
YGZWBZ
Държава / регион на производство:
Китай
Номер На Сертификат:
2016071459
Съставка:
Грунд За Лице На Въздушна Възглавница Течна Основа
Брой:
1
НЕТНО ТЕГЛО:
15 мл
Размер:
Full Size
Слънцезащитен крем:
ДА
документ:
GZZZ
Номер На Модела:
STHB214
Цвят:
натурален, лилаво, зелено