.

10 бр 82 мм от страничната Пинчфронтовая капак на обектива цифров фотоапарат SLR DSLR обективи на камери на едро

10 бр 82 мм от страничната Пинчфронтовая капак на обектива цифров фотоапарат SLR DSLR обективи на камери на едро

BGN 14.38

Сума
Налично за поръчка

Опис 10 Компјутери 82mm Страна-Малку Пред Објективот Капа Две страни-Малку Леќа Капа за Леќа Филтри & DC адаптери Вовед : Сосема нов, не се користи На црна пластична капа е одлична за заштита на вашите инвестиции и одржување на леќите чисти. Опис : Тип : Пластични Snap-на Боја : Црна Количина : 10 Ако вашиот модел не се наведени погоре, ве молиме контактирајте со нас да comfirm компатибилност прво. Погоден За филтри, адаптери, Леќа,DC

Всичко за продукта

Съвместим Марка:
CANON, Pentax, NIKON, Sigma, Fuji, Samsung, Sony, Minolta, Casio
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
ЛК2-82мм
търговска марка:
ВИЛТРОКС