.

Нов 72 mm макро обратната обектив адаптер пръстен 72 мм-AI за монтиране на NIKON за D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 D7000 D7200 D90 Безплатна доставка

Нов 72 mm макро обратната обектив адаптер пръстен 72 мм-AI за монтиране на NIKON за D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 D7000 D7200 D90 Безплатна доставка

7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Нови 72mm Макро Обратна леќа Адаптер Прстен 72mm-ПИ За NIKON Планината За D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 D7000 D7200 D90 Бесплатен Превозот
Вовед
Овој Објектив Планината Адаптер им овозможува на секој 72mm Леќа стане Марко леќа За NIK0 N SLR камера тело. Затоа, не треба да се купи било Марко леќа. Иако објективот ќе одговара на физички, автоматски дијафрагмата, авто-фокус, или било кои други функции не ќе работат правилно, додека со користење на овој адаптер.
72mm Машки навој
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал (не пластични)
боја : црна
Пакетот вклучува :
1 buc x Макро Обратна Адаптер Прстен
(Оригиналната Manufactory Пакет)
Погоден За
NIK0 N камера тело (филм или дигитални SLR тело)
Плаќање
Можете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.
КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или .com за помош.
Превозот
Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат.
Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце.
Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди.
Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина.
Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Гаранција 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на одлични се бори за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
72 mm макро обратната обектив преходни пръстен
Съвместим Марка:
Никон
търговска марка:
икача
да се прилага:
За монтиране на NIKON за D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 D7000 D7200 D90
Модел:
72 mm макро обратната обектив преходни пръстен