.

52 мм Nd2 неутрална плътност на ND филтър обектив за Canon /за Sony /за Olympus DSLR

52 мм Nd2 неутрална плътност на ND филтър обектив за Canon /за Sony /за Olympus DSLR

BGN 7.97

Сума
Налично за поръчка

52mm ND2 Неутрален Густина ND Филтер Леќа За Canon/За Sony/За Олимп dslr фото ЗАБЕЛЕШКА : ве МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ја ВАШАТА КАМЕРА Е ОБЈЕКТИВ ТЕМА ГОЛЕМИНА ПРЕД да НАРАЧАТЕ. Овој комплет е компатибилен со 52 MM леќи само. Леќа големини се разликуваат, без оглед на камера марка или модел. Вашата камера е објектив тема големина ќе бидат означени некаде на објективот барел или печатени под вашиот објектив капа. Овој број е секогаш и претходи на (дијаметар) симбол. Пакетот вклучува : 1 X ND2 филтер (Со Оригиналниот Производител Кутијата)

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
НД2-52мм
търговска марка:
JUNESTAR
Тип:
ND