.

JBFISH израз на котка хартиена лента карикатура ръчно книга списание декорации DIY Anyoutdoor уоки токи kids3038

JBFISH израз на котка хартиена лента карикатура ръчно книга списание декорации DIY Anyoutdoor уоки токи kids3038

BGN 1.79

Сума
Налично за поръчка

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 10m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забелешка : Фото Боја Може да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ Поради Боја Приказ На Различни Монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Всичко за продукта

Тип:
залепваща лента
Номер На Модела:
3038
Вид Тиксо:
лентата на Васи
търговска марка:
JBFISH
Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Размер:
10m * 15mm
Материал:
Хартия