.

1.5 см.*10 м красиво цвете, Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

1.5 см.*10 м красиво цвете, Васи Лентата на САМ украса scrapbooking стикер стикер тиксо ученически канцеларски материали

1.74
BGN 1.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.99
$4.99
$1.32
$2.49
$0.76
$1.95
$1.95
$1.09
wy-приклучок-крај
Мода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , деца
Напомена : 1.5 cm * 10m
ПАКУВАЊЕ : 1pcs

Всичко за продукта

Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Номер На Модела:
TAP29
Размер:
1,5 см.*10 м