.

kawaii 3+1 декоративна серия красива Васи Лентата на САМ scrapbooking маскиране лента ученически канцеларски материали Эсколар Папелария

kawaii 3+1 декоративна серия красива Васи Лентата на САМ scrapbooking маскиране лента ученически канцеларски материали Эсколар Папелария

5.82
BGN 4.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот Совети :
1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!
2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1
За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3
За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 5
3, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.;
4, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го сервисот и да ви посакам среќен шопинг! Цена : $0.69 Цена : $0.68 Цена : $1.18 Цена : $0.67 Цена : $0.97 Цена : $0.67
en Материјал : хартија
Спецификација : 1.5 cm X 3 X 1pcs/ 3cm X 3м Х 3pcs
Пакување Број : 4 X хартија лента
Цел : декорација/DIY

Всичко за продукта

Тип:
залепваща лента
Вид Тиксо:
Еднопосочна Лента
Номер На Модела:
ZJD225
търговска марка:
ЗМЕНГАУГУСТ