.

220V/110V Led string light 20M 200leds 66ft for holiday party туинкъл сватба фея light коледа decor outdoor garland garden

220V/110V Led string light 20M 200leds 66ft for holiday party туинкъл сватба фея light коледа decor outdoor garland garden

22.24
BGN 20.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Цена : $4.20/еез Цена : $5.20/еез Цена : $13.20/еез Цена : $21.40/еез Цена : $28.5/еез Цена : $38.5/еез Цена : $21.62/еез Цена : $6.4/еез Цена : $8.2/еез Цена : $7.2/еез Цена : $12.50/еез Цена : $6.28/еез
Висока Светла 20 МИЛИОНИ 200 LED Божиќ String Светла Декорација Партија Трепкане String светла 220 V
Линк за 20 милиони 200leds
Опис
Мини и artisic изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
На 20 милиони String Светлина со 200 LED светилки малку.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за V ал entine Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба , итн.
Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше/Flash, Бавно/Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На. Функција
LED боја : Шарени, Црвено Светло, Жолто Светло, Сино Светло, Бела Светлина
LED количина : 200 парчиња
Влезен напон : AC220-240 V
Приклучокот стандард : ЕУ/САД/AU( велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери )
String Светлина должина : Околу 20 милиони Пакет содржина
1pc * 20М 200leds LED String Светлина

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, Променлив, Зелено, Червено, Жълто, Топло Бяло, Розово, Лилаво, Студено Бяло
Мощност:
110V US plug, 220V EU plug
Използването на:
Празник
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
търговска марка:
Экси
Дължина:
2000cm
Характеристики:
Коледни светлини ред
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Нетъкани Материали Опашката:
No
Музика:
Няма
Източник На Светлина:
крушка
Гаранция:
1 година
Номер На Главата:
151-200 корона
документ:
CE, FCC, RoHS
Цвят:
Бяло, Синьо, Мулти
Дали диммируемым:
ДА
Базов Тип:
Клин
Напрежение:
220V
Разстояние Осветление:
1-5m
Името На Празника:
Коледа
Случай:
Градина
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
слънчеви led коледни светлини
Тип На Батерията:
AC-220V/110V
Цвят:
топъл бял цвят
Дължина:
20та
Брой на светодиодите:
200LEDs