.

3 бр. / лот 2 м 20 мед батерии led светлини ред led сватбени украси празника на 9 цветя, Коледа led светлини на открито

3 бр. / лот 2 м 20 мед батерии led светлини ред led сватбени украси празника на 9 цветя, Коледа led светлини на открито

19.04
BGN 18.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

2m 20leds led Бакар Светла Водоотпорен Божиќ Бакар ламба 3*АА Батерија Управувана 3pcs/многу Бесплатен Превозот Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 20 LED малку Светилка.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
Со 2 различни режими на репродукција : флеш или постојан на Спецификации : LED Type : SMD 0603 LED кол : 20 PCS надворешен дијаметар : 2m напон : 3*АА батерија Работи Моќ : 5 W / string Доведе Материјал : Сребрен Бакарна жица Водоотпорен : IP65 Пакет : 3* LED string светлина

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, Променлив, Зелен, Червен, Бял, Жълт, Топъл Бял, Розов, Лилав
Използването на:
Празник
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Дължина:
200cm
Характеристики:
2 Режим На Осветление
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Нетъкани Материали Опашката:
No
Музика:
Няма
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
1 година
Тип На Батерията:
AA
Номер На Главата:
20-50 голове
документ:
CCC, CE, FCC, RoHS
Цвят:
Жълт
Дали диммируемым:
No
Базов Тип:
Клин
Разстояние Осветление:
1-5m
Името На Празника:
Коледа
Случай:
дневна
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Номер На Модела:
Декоративен Светлина
търговска марка:
Экси
Напрежение:
12V
Името На Модела:
2m 20 LED батерии led ред светлини
Дължина На Продукта:
2M
силата на:
5w
Цвят:
Студен бял / топло бял / червен / зелен / син / RGB
Брой на светодиодите:
20pcs
Напрежение:
12V
Материал На Корпуса:
PVC
Режим осветление :
2 режима на работа