.

YUPARD гмуркане на 100 м подводен водолаз фенерче Фенерчето XM-L2 T6 led бяла жълта светлина на лампата водоустойчив 18650 акумулаторна батерия

YUPARD гмуркане на 100 м подводен водолаз фенерче Фенерчето XM-L2 T6 led бяла жълта светлина на лампата водоустойчив 18650 акумулаторна батерия

BGN 73.60

Сума
Налично за поръчка


бела светлина, користете XM-L2 LED,жолта светлина се користи XML T6 LED
Опис
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
светла LED светло.
Повеќе од 100 метри ефективни растојание на светлината под вода.
Висока моќност бела LED живот-век до 100,000 часа, за да се избегне замена на светилки.
Windbreak дожд protetion водоотпорни, лесно да се справи со тешките надворешна средина.
Ергономски дизајн гумени делови зголемување на допир, им даде повеќе резолуцијата за заклучување.
Батерија : 2 x батерија 18650 Не се Вклучени
Лумен : 1200 LM.
Идеален избор за надворешна употреба и тесто живот.
5 префрлете го Режимот : висок / низок / strobe
Нето Тежина(g) : 331g
Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
Пакет Се Вклучени :
1 x Нуркање Светло(не вклучуваат информации за батеријата и полначот)

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
бяло, жълто
Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Фенери
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Режим На Превключване:
Увеличете Изображението
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
Цвят:
Черен
търговска марка:
юпард
Разстояние Осветление:
200-500 м
Материал На Корпуса:
Алуминий
Просвет:
1000
Тип Фенерче:
гмуркане
Водоустойчив:
ДА
Увеличи:
No
документ:
ССС
Функция:
Удароустойчив
Тип На Батерията:
18650, Литиево-Йонна Батерия
Номер На Модела:
563
Източник На Светлина:
Led лампи
Мощност:
10
Силна Страна На Регулатори:
2-4 файл
Модел led топки:
L2