.

Търговия на едро led окото светлини открит за сватбен декор ред светлина 1.5*1.5 m 96 светодиоди 220 В ЕС Plug 8 дисплеи Коледа led окото светлини

Търговия на едро led окото светлини открит за сватбен декор ред светлина 1.5*1.5 m 96 светодиоди 220 В ЕС Plug 8 дисплеи Коледа led окото светлини

141.28
BGN 134.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


led Божиќ String,предводена нето светлина 1.5 Mx1.5 M 96 LED 220 V Висока Отворено Светла за Осветлување Дом градина Завеса Светлина
Функција :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 96 LED светилки малку. Приклучокот стандард : ЕУ/AU/НАС( велика БРИТАНИЈА треба да додадете 1компјутери)
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за V alentine Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба , итн.
Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше/Flash, Бавно/Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На.
Примена :
LED боја : топло/кул бело црвено зелена сина, пурпурна жолта розова rgb
LED количина : 96 парчиња
Влезен напон : AC220
Приклучокот стандард : ЕУ
String Светлина должина : 1.5 М *1.5 М
Пакетот вклучува :
15* 1.5 М *1.5 М Led Божиќ светлина
Имаме 9 бои led бои. и четири различни приклучоци(ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА). Pls остави порака кога ќе поставена цел . Ако не се советува.Ние ќе испрати 220 V , ЕУ plug string светла
Слика

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, Променлив, Зелено, Червено, Жълто, Топло Бяло, Розово, Лилаво, Студено Бяло
Използването на:
Празник
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Дължина:
150cm
Характеристики:
ярка
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Нетъкани Материали Опашката:
ДА
Музика:
Няма
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
1
Номер На Главата:
51-100 голове
документ:
CE, RoHS
Цвят:
Бял
Дали диммируемым:
No
Базов Тип:
Клин
Напрежение:
220V
Разстояние Осветление:
1-5m
Името На Празника:
Коледа
Случай:
Градина
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
led мрежа
търговска марка:
Экси
Тип На Батерията:
AC-220V
Размер:
1.5*1.5m
БРОЙ СВЕТОДИОДИ:
96 светодиоди
светъл цвят:
Студен бял син гама цветове жълт, червен
Пакет:
15шт
Напрежение:
220V
Режими:
8 дисплеи