.

390nm гмуркане и подводен 100m 30W 5 x UV LED гмуркане и подводен фенер 2x18650 Факел

390nm гмуркане и подводен 100m 30W 5 x UV LED гмуркане и подводен фенер 2x18650 Факел

78.06
BGN 52.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики :
1.Алуминиумски материјал, оваа светилка цврсти и издржливи доволно за долго време се користи
2.5 x XPE светилка греди,
3.Не се лизга ефектот е одличен
4.Водоотпорен, може да се користи на дождлив ден
5.Прилагодливи висат на рака со гумена цевка, погодно за да се носат
6.Функција : дома, пешачење, бараат опстанок, Ноќно возење, авантура, лов, риболов, пешачењето, кампување 7.Бранова должина : 390nm УВ Светлина : Карактеристики :
1. Идентификација на фалсификувани renminbi
2. На високо квалитетен тутун и откривање на фалсификувани
3. печат на хартија пари оценување
4. Килибар Автентичноста
5. Откривање содржат флуоресцентни квалитети
6. Девизните банка картичка откривање на автентичноста
7. Според шкорпија професионални фенерче
8. Специфичните микробиолошка откривање
9. Безбедноста тестирање на хидраулично течење
Спецификации :
1.Emitter Тип : 5050 LED
2.Водоотпорен : До 100
3.Светла Боја : УВ
4.LED Количина : 5
5.Модел на Батеријата е потребно : 2 x 18650 3.7 v Батерија
6.Тип на прекинувач : Magnetically Контролирани прекинувач (Слободни Контрола,Притисни напред прекинувач и светлина станува посилна)
7.LED животниот век : 100,000 часа
8.Материјал : Алуминиум
9.Рефлектор : Алуминиум мазна рефлектор 10.Големина(мм) : 30мм * 52mm * 200mm
Пакет Се Вклучени :
1 x Еден 5 X LED УВ Светлина Нуркање Светло Факел само
1 x Лента

1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Сини
Тип Елемент:
Фенери
Увеличи:
No
Разстояние Осветление:
50-100 м
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Функция:
Удароустойчив
Материал На Корпуса:
Алуминий
Тип Фенерче:
водолазный фенерче
Просвет:
Друго
Тип На Батерията:
18650
Номер На Модела:
led фенерче факел светлина
Мощност:
Other
Източник На Светлина:
Led лампи
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
търговска марка:
ВАСТФАЙР
Цвят:
Черен
Водоустойчив:
ДА
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
документ:
ССС
Модел led топки:
5050 светодиоди