.

Тактически 1 Режим на Q5 LED WF-501B син фенерче Фенерчето лампа ловен фенерче горещ

Тактически 1 Режим на Q5 LED WF-501B син фенерче Фенерчето лампа ловен фенерче горещ

19.50
BGN 14.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Оваа светилка може да се даде широк и долг зрак светлина, лесно да водич вашиот начини со далеку светлината и силен проницаемост во темница. Сина светлина, видлив, погодни за многу ситуации. Долг животен век, тој е направен од висок квалитет на алуминиум и одличен LED чипови. Погодно за напојување, со користење на 1 парче 18650 3.7 V батерија
Спецификација
- Модел : WF-501 B
- Кожа Боја : Црна
- LED Модел : П5 - светла Боја : Сина
- Водоотпорен : Малку (не Може да биде ставен во длабока вода, или се во вода за долго време)
- LED Кол : 1 Emitters
- Материјал : Алуминиум легура
- Напојување : 1 x батерија 18650 (Не се Вклучуваат на Батеријата)
- Напонски Влез : 3.6~3.7 V
- Да се префрлате Локација : Опашка-кап
- Режими : Само 1 режим
- Осветленост : 2000 lumens максимална осветленост
- Леќа : Обложени Стаклена Леќа - Size : 13.7 cm x 3.2 cm x 2.5 cm
Пакетот Содржи 1 x WF-501 B П5 LED Светло Светло Факелот( Не вклучуваат информации за Батеријата и Полначот )
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Сини
Тип Елемент:
Фенери
Увеличи:
No
Функция:
Удароустойчив
Режим На Превключване:
Увеличете Изображението
Тип На Батерията:
18650
Мощност:
Other
Източник На Светлина:
Led лампи
зарядно устройство:
Акумулаторна батерия
Тип Фенерче:
ловен фенерче
Разстояние Осветление:
100-200 м
Фокусно Разстояние:
Нерегламентираното
търговска марка:
ВАСТФАЙР
Номер На Модела:
led фенерче факел
Материал На Корпуса:
Алуминиева сплав
Цвят:
Черен
Водоустойчив:
ДА
Просвет:
2000
Силна Страна На Регулатори:
Един файл
документ:
ССС
Модел led топки:
Q5
Режими на работа:
Само 1 режим