.

Водопровод стенен ретро лампа таванско помещение с монтиран на стената лампа самоличността на бар кафене-кръчма магазин стълбище с трапезария и кухня на ресторан?

Водопровод стенен ретро лампа таванско помещение с монтиран на стената лампа самоличността на бар кафене-кръчма магазин стълбище с трапезария и кухня на ресторан?

59.92
BGN 35.00 -42 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме плаќаат подолу детали :
1.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави. Но, сите се многу лесно да се соберат со себе.
2. Некои од светилки не се така што се изедначи форма, некои железо светилки се со Изработка дефекти ,како што тоа се прави на машина. Перфекционист ве молиме размислете добро пред да нарачате.
3.Данок : Ние нема да плаќаат за секое увезени данок за купувачите. Различни земји имаат различни политика,ве молиме да знаат и за даночни пред да нарачате. За да се избегнат или намалат даночните,ве Молиме да ни кажете колку вредност треба да бидат напишани на превозот документи.
Водовод ѕид светилка ретро лофт ѕид светлина личност бар, кафуле, паб продавница
скалило трпезарија, кујна ресторан декорација светлина
100% Сосема Нов
Спецификација
2, Напон : AC85-265 V
3, Извор На Светлина : Никој
4, Монтирани Метод : Монтира На Ѕид
5, Грло : E27,не сијалица вклучени
6, Материјал : Железо
7, Телото Боја : како на сликата, ве молиме оставете малку боја разлика.
Примена
Дома Декорација, Дневна Соба, Седи Соба, Спална соба, Перење Соба, Бања, Alise итн
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачите сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема да бидат одговорни за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој., цел Бр., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.

Всичко за продукта

Цвят На Абажура:
Черен 3 глави без лампи с нажежаема жичка
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Приложение:
Кухня, Баня, Кабинет, Спалня, Трапезария, Фоайе
Напрежение:
220V,110V,90-260V
Характеристики:
apliques pared
Техника:
Боядисаната
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Желязо
Базов Тип:
E27
Тип На Сянка:
Без сенки
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Брой източници на светлина:
3
Стил:
Държава
Гаранция:
1 година
търговска марка:
wecus
Дали диммируемым:
No
Посоката На Сянката:
Up
Материал:
Метални
документ:
ССС
Използването на:
Работна обувки
Номер На Модела:
външен стенен монтаж лампа
Тип На Ключа:
Няма