.

Фумат витражная лампа 16 инча Класическа настолна лампа топло романтичен вихър цвете хол настолна лампа нощни осветителни тела

Фумат витражная лампа 16 инча Класическа настолна лампа топло романтичен вихър цвете хол настолна лампа нощни осветителни тела

549.89
BGN 495.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Известување Во .com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам. 100% Висок квалитет и Сосема нов Опис на Производот Материјал : метал, стакло Извор на Светлина : Блескаво Основни вида : E27*2 Димензии : Табела светилка Висина 61cm Ширина 42cm Таванот светилка Висина 56cm Ширина 40cm Pendant светилка Висина 66-120cm Ширина 40cm Напон : 110 V-120 V 220 V-240 V Боја : види на сликата Гаранција : 1 година Пакет Тежина : 7.5 кг Пакување големина : 48*48*30 CM Основните Собранието е потребно Вистински пука на маса светилка
Плаќање со Банковен налог,Western Union,T/T,И така натаму. Испорака *Брод во светот од Њујорк со USPS / Федекс, и од Кина од DHL, UPS-от,ТНТ, EMS и така натаму. * Купувачот е одговорен за сите применливи царината, на увозни давачки, и VATs. Ако имате било какви прашања,ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите. *Ние може да го прогласам за пакет со пониска вредност. Услови *30days. гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект. *Ние ќе им понуди замена, reshipment, или наплата за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни ако сте примиле неисправни или погрешен точка .објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано. *Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. *Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации. Star-резултати се многу важни .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Настолни Лампи
документ:
UL, CE, CCC
Напрежение:
220V,110V
Източник На Захранване:
AC
Цвета На Купето:
Много
Гаранция:
1 година
Материал На Корпуса:
Стъкло, Желязо
Стил:
Тифани
Базов Тип:
E27
търговска марка:
FUMAT
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Тип На Сянка:
Витражное стъкло
Материал:
Стъклен Камък
цвят на рамката:
Кафяви
Мощност:
6-10W
Посоката На Сянката:
Надолу
Приложение:
Фоайето
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Техника:
Обичайната Крашеная
Завърши:
Матиран Никел
Дали диммируемым:
No
Номер На Модела:
Настолна Лампа Tiffany
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Тип Елемент:
настолна лампа tiffany
Материал На Абажура На Лампата:
Стъклени цветя сянка светлини
Цвят на абажура на лампата :
Многоцветен настолна лампа
Стил:
Европейски стил Тифани
Характеристика:
Витражное стъкло
Ключ:
Издърпайте тел
Напрежение:
110-130В 220-240V
Направени По Поръчка:
ДА
Занаят:
Ръчна изработка
оригинал:
Китай