.

Наскоро Nordic American Country Style Nordic Retro Vintage Aisle Bird Design Монтиран На Стената Лампа Птица, Смола, Метал Живопис Стенни Аплици

Наскоро Nordic American Country Style Nordic Retro Vintage Aisle Bird Design Монтиран На Стената Лампа Птица, Смола, Метал Живопис Стенни Аплици

82.88
BGN 79.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Бесплатен Превозот Американската Држава Стил Нордиските Ретро Гроздобер Aisle Птица Дизајн Ѕид Светилка Птица Смола Метал Сликарство Ѕид Sconces
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX со најниска горниот превозот задолжен за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , Сите предмети, со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух. тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Цвят На Абажура:
Дизайн В Бял Цвят, Дизайн, Черен Цвят
Мощност:
6-10W
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Материал На Корпуса:
Crystal
Цвета На Купето:
Почистване
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Напрежение:
90-260V
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Техника:
позлатени
Източник На Захранване:
AC
Използването на:
Празник
Характеристики:
Декоративни
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
търговска марка:
Златният Път
Базов Тип:
Е14
Номер На Модела:
SY1104/1Л
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Стил:
Арт-Деко
Гаранция:
3 години
Материал:
Метални
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Брой източници на светлина:
1
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж