.

Dimmable Clip-On USB Акумулаторна сензорен екран сензор за 14 led настолна лампа за четене

Dimmable Clip-On USB Акумулаторна сензорен екран сензор за 14 led настолна лампа за четене

BGN 13.09

Сума
Налично за поръчка


Dimmable Clip-За USB Батерија Сензор на Допир 14 Led диоди Читање Светлина Маса Светилка
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Краток Опис : Допре сензорот вклучете се применува со оваа ламба, а тоа е 3-различни нивоа на осветленост. Се прилагодува осветленоста може да се задоволат различните барања на различни средини. Полн спектар на светлина агол, слободни извртени цевка, 360 степени ротирачки дизајн. Совршен светилка. Опис : Функција : - Висока shinning завршувањето на површината, мазна завршувањето на светлината покрие - Факултативна боја температура, го прави comforatble осветлување на животната средина - Заштеда на енергија, еко-пријателски, без жива & олово, зелени осветлување Radiationless, вртоглавица-доказ светлина филтер, око-заштита LED маса светилка - Полн спектар на светлина агол, слободни извртени цевка, 360 степени ротирачки дизајн - Со допир сензор прекинувач, 3 различни нивоа на осветленост Извор на Енергија : 14 LED Осветлувањето : 600 LX Текст : 5 V 0.5 Живот : По целосно наполнета, светилка ќе трае 12 часа последователно во dimmest светлина; 10 часа во медиум светлина и 8 часа во најсветлиот. Материјал : ABS + ЛАС Тежина : 134g Големина : 115 x 40x 410mm answer : ___________________________ Note : - батеријата не е наполнета кога светилка е затемнување. Ве молиме престане да го користи светилка и надополнување на тоа, во моментов, не се случи тоа оштетување на перформансите на батеријата и да го намали животниот век на батеријата. Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Настолни Лампи
Източник На Захранване:
Акумулаторна Батерия
Характеристики:
Висока сверкающая финишная повърхността, гладка финишная светла капак
Дали диммируемым:
ДА
търговска марка:
БОГОУ
Гаранция:
По подразбиране
Тип На Сянка:
Без сенки
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Материал:
PVC / пластмаса
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Стил:
Вила
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
документ:
ССС
Номер На Модела:
D17674
Завърши:
Друго
Напрежение:
5V
Материал:
ABS + LAS
Цвят:
Бял
Яркост:
600LX
Въвеждане:
5v 0.5 a
Размер:
115 x 40x 410mm