.

Таван черен индустриален метал ретро, с монтиран на стената лампа, стенни лампи с регулируемо дълъг повратна лост за кабинет нощна спалня бар E27 светлина

Таван черен индустриален метал ретро, с монтиран на стената лампа, стенни лампи с регулируемо дълъг повратна лост за кабинет нощна спалня бар E27 светлина

125.41
BGN 97.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка


Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2 KG Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YY-B09 LS Боја антички црно-бронза Стил АНТИЧКИ Заврши антички balck Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел
Време на испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет до (1) 60-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.
2. Сите жици се поврзани. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат.
3. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
4. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица.
5. Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица.

Всичко за продукта

Цвят На Абажура:
Черен
търговска марка:
Ньюрайз
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Тип Инсталация:
Стенен Монтаж
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
220V,110V,90-260V
документ:
CE, EMC,LVD, RoHS ce, VDE
Материал На Корпуса:
Желязо
Стил:
Реколта
Базов Тип:
E27
Цвета На Купето:
Черен
Дали диммируемым:
No
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Тип На Сянка:
Желязо
Гаранция:
3 години
Материал:
Метални
Брой източници на светлина:
1
Техника:
Боядисаната
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Номер На Модела:
YY-B09LS
Характеристики:
промишлен модерен стил
Използването на:
Работна обувки
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Тип На Ключа:
Без Прекъсвач
Цвят:
античен черен и бронзов цвят
Стил:
промишлен реколта
Място:
Хол, кабинет главна спалня на други хотелски спални хол хотелска стая бар