.

10шт здрав дълъг стъклен експеримент медицинска пипета краен прехвърляне на медицината лабораторни принадлежности с Червена гумена капак 20 см

10шт здрав дълъг стъклен експеримент медицинска пипета краен прехвърляне на медицината лабораторни принадлежности с Червена гумена капак 20 см

BGN 3.60

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики :
1.Се применува за тестирање на лаборатории, хемија, микробиологија, e-течности, мириси и повеќе.
2.Должина : 20cm
4.Материјал : Стакло
Пакет Се Вклучени :
1x Pipette

Всичко за продукта

Класификация:
Пипета