.

изкуствени пера на птица около 25 см изправи крилата черна врана играчка модел декорация на дома изпълнението на подпори подарък h1097

изкуствени пера на птица около 25 см изправи крилата черна врана играчка модел декорация на дома изпълнението на подпори подарък h1097

94.40
BGN 50.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас.
Вовед :
внатрешната структура : пластични модел
надворешната структура : крзно&пердуви
пакет : една птица играчка
ако ви се допаѓа други птици играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Пълнени И Плюшено Мече, Модел
Номер На Модела:
Т53
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Предупреждение:
no
Животни:
птица
Попълване на:
пяна
Материал:
Пластмаса
Тема:
Играчка
Тип:
Модел
Форма:
Домашни любимци