.

55 см силиконови Reborn Baby Doll Toys play house toys 22 инча Brinquedos Bebe Bonecas за момичета колекция кукли

55 см силиконови Reborn Baby Doll Toys play house toys 22 инча Brinquedos Bebe Bonecas за момичета колекция кукли

BGN 155.18

Сума
Налично за поръчка


55cm Силикони Раѓа Бебе Кукла Играчки игра куќа играчки 22 Inch Brinquedos Bebe Bonecas за девојки кукли колекција
Опис на производот Тежина : Околу 1.3 кг Големина : За 52-55cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод. кукла може да се носат 0-3М вистински бебе облека, можете да се облекуваат неа на вашиот сопствен ќе Материјал : Главата и 3/4 екстремитети за производство на безалкохолни-силикони, безбедно, не-токсични, телото е платно за тело, Кукла е екстремитети може да активност, може да се седне и да се застане; не Може да зборува, не може да биде во водата. Очи : Тајван високо-одделение на crylic очите, очите не можат да трепка за Коса : како слика, увезени mohair, косата е вкоренета. Вклучува : ќебе + магнет брадавица + на fedding шише. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кукли
Пол:
Унисекс
Атрибут BJD / SD:
Кукла
Възрастова Група:
> 3 години
Характеристики:
Мека, развитие, самодельная играчка, модел
търговска марка:
NPKCOLLECTION
Материал:
Винил
Предупреждение:
NO
Състояние:
Стоки На Склад
Размери:
около 55см
Заетост:
балерина
Тип:
Модна Кукла, Плюшени Кукли, Детски Кукли, Интерактивни Кукли
Тема:
Заетост
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Батерия:
NO
Форма:
1/12
Номер На Модела:
NJ17030512