.

Карикатура риба пижама комплект дрехи за baby born Zapf 43 см кукла на децата най-добрия подарък за Рожден Ден b583

Карикатура риба пижама комплект дрехи за baby born Zapf 43 см кукла на децата най-добрия подарък за Рожден Ден b583

7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Мода се облекуваат, погоден за 43inch Zapf, најдобар Божиќ подарок
Опис
Гледате нова симпатична се Облекуваат на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Материал:
Плат
Номер На Модела:
B101
търговска марка:
ZWSISU
Форма:
1/3
Атрибут BJD / SD:
Рокля в западен стил
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Предупреждение:
>5 месеца
Пол:
Момичета
Тип:
Аксесоари
Размери:
43 инча