.

Имитация на ковбойского рокли, облекло за кукли 40 салон кукла за момичета подарък неща за кукли

Имитация на ковбойского рокли, облекло за кукли 40 салон кукла за момичета подарък неща за кукли

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


за : 16 инчен 40cm Салон Кукла
Превозот Бесплатен превозот нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Парцела, CPAP ќе пристигне во 35 работни дена најмногу, откако ќе бидат испратени (тоа ќе бидат доставени до вашиот локален поштата). Понекогаш тоа ќе биде одложен за неколку дена поради царинските или временски причини. Ве молиме да бидете трпеливи. Боја Неусогласеност Обидувајќи се потрудиме да фати боја на реални објекти со камера. Но разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се монитор, осветлување, припадност и сл. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас веднаш . Политика на враќање Ние ќе им даде на враќање на средствата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од описот како што се големина, боја, стил или скршени. Ве молиме да не?т даваат негативни коментари пред да контактирате со нас. Ние ќе се справи со ова веднаш и се заложи за наплата во рок од 3 работни дена по предметот назад до нашата продавница. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Повратни информации Многу ги цениме вашите навремени повратни информации и позитивни коментари после ќе се примени предмети. Тоа ќе ни даде повеќе силна моќ за да служат подобро! Било какви загриженост, ве молиме да не?т двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се справи со тоа да ги задоволат вашите барања. Се надевам да биде вашиот најдобар снабдувач и пријатели. Уживаат во шопинг и ви благодарам!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
търговска марка:
цветови желания
Материал:
Плат
Номер На Модела:
40-45см
Предупреждение:
no
Размери:
40-45см
Атрибут BJD / SD:
Костюм
Пол:
Момичета
Тип:
Аксесоари
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Форма:
40-45см