.

22 инча мек силикон Reborn Baby Doll реалистичен новороденото да се играе на къща за ранно образование играчка кукла момиче Brinquedos подарък за Рожден Ден

22 инча мек силикон Reborn Baby Doll реалистичен новороденото да се играе на къща за ранно образование играчка кукла момиче Brinquedos подарък за Рожден Ден

BGN 159.98

Сума
Налично за поръчка


22inch Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукла Lifelike Новороденче Игра Куќа Рано Образование Играчка Кукла Девојка Brinquedos Роденденски Подарок
Опис на производот Големина : За 52-55cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод. кукла може да се носат 0-3М вистински бебе облека, можете да се облекуваат неа на вашиот сопствен ќе Материјал : главата и 3/4 екстремитети за производство на безалкохолни-силикони, безбедно, не-токсични, но телото е крпа исполнет со PP памук. Кукла е екстремитети може да активност, можат да седат и лагата; не Може да се зборува или стојат, не може да биде во вода. Коса : Увезени вкоренети mohair. Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите Inclues : кукла со облека + магнет pacifier + шише + ќебе

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кукли
Пол:
Унисекс
Атрибут BJD / SD:
Кукла
Възрастова Група:
> 3 години
Характеристики:
Мека, развитие, самодельная играчка, модел
търговска марка:
NPKCOLLECTION
Материал:
Винил
Предупреждение:
NO
Състояние:
Стоки На Склад
Номер На Модела:
nj17030509
Размери:
около 55см
Заетост:
балерина
Тип:
Модна Кукла, Плюшени Кукли, Детски Кукли, Интерактивни Кукли
Тема:
Заетост
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Батерия:
NO
Форма:
1/12