.

Baby Born кукла облекло ушите и опашката на тигър, леопард кукла облекло + за обувки комплекти за кукла, аксесоари за деца, подаръци за Рожден Ден, T3

Baby Born кукла облекло ушите и опашката на тигър, леопард кукла облекло + за обувки комплекти за кукла, аксесоари за деца, подаръци за Рожден Ден, T3

BGN 7.98

Сума
Налично за поръчка


Состојба : Нова, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) Напомена : Елементи, вклучувајќи облека само ,не се вклучуваат на кукла. Ќе конкурираат партија фустан за Zapf бебе родено на сликата подолу е од мојот рачно изработени .Сакам Zapf бебе родено кукли толку многу и имам мал тим да направи сите мои убава облека, особено за нив, иако тие ќе одговара на повеќето други 17 инчи(43cm) кукли на вашиот избор, како и. Сите наши предмети доаѓаат од пушите и домашно милениче-free home.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Момичета
Атрибут BJD / SD:
Костюм
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Размери:
Подходящ е 43 см 16-18 см кукли
Материал:
Плат
търговска марка:
ЛИН КУН
Тип:
Аксесоари
Номер На Модела:
T3
Предупреждение:
СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ОГЪНЯ
Форма:
Подходящ е 43 см 16-18 см кукли