.

100 см Kawill вратовръзка плюшен играчка, плюшено мече деца плюшени играчки с високо качество на детски играчки, меки кукли за деца

100 см Kawill вратовръзка плюшен играчка, плюшено мече деца плюшени играчки с високо качество на детски играчки, меки кукли за деца

124.80
BGN 100.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : supersoft кадифен пополнување 100% Памук PP
Големина : 100cm Пакет Количина : Една
pls одберете што сакате големина ви благодариме
pls дозволете НИ да знам кој треба по место цел
Производот покажа во слика е онаа во различни големини и ве молам како големина ние сме продажба. Вистинска боја на производот може да биде малку различен од сликата покажа, поради ударот агол и светлина. Мерењето на производот е од врвот на својата глава до дното на нејзините нозе.
Тоа е нормално таму е околу 3 до 5 см грешка. pls дозволете ни да знам што треба, па може да се организира shippment за вас ви благодариме
Соодветна возраст : Малолетникот (7-14 години), млади (15-35 години), деца (3 до 6 години)
Ве молиме Контактирајте со нас, ако сте заинтересирани во нарачување играчки во големи количини. Ние ви даде ни збор дека ќе добијат подобра цена која е речиси иста како што треба да биде во Кина. Ние сме производител на кадифен играчки и квалитетот е загарантирана. Ве молиме купат играчки како порано што можеш, ако ги купите како подароци за Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, итн. Поради тоа обично трае 20 до 30 работни Дена пред да можете да ги добие.
Ве молиме контактирајте со нас како и, ако се наоѓа во земји кои се исклучени. Тоа значи дека секој од целиот свет може да се купи нашите играчки. Ние нема да ве изневерам.
За Големина
Мерење на играчка е од врвот на главата да се долниот дел на нозете кога играчка лаги. Тоа е прифатливо дека постојат 3 до 5 сантиметар грешки. Бидејќи играчка е мекост. Речиси секој вид на играчки има diffrerent големини и сликите ние покажа погоре се играчки во различни големини. Ве молиме погледнете го специфична големина во опис или можете да се распрашува со нас, ако не знаат големината. Ве молиме не се земе големината на играчки покажа како една кои сте заинтересирани. Ве молиме бидете сигурни дека ги знаете сите за тоа.
За Боја Засенчување
Ти е боја на вистински играчки може да биде малку различни од оние што го покажа во слики, бидејќи на различни снимање агли и со различен квалитет од набљудувачите.
За Намалувањето На Волна
Ве молиме не грижете се, кога ќе ги прима играчка наоѓање на некои малку волна намалува. Тоа е отпад кој се прикачени на телото на играчка. Ве молиме не се претпостави дека тоа е затоа што на квалитетот проблем на играчка.
За пакетот
Сите играчки се вакуум Спакувани поради голема големина од нив. Ве молиме не грижете се, кога ќе ја прими и да ја најдете една по малку помал од големината на мислите. Од играчка може да имаат брчки на тоа како добро. Вие само може да се jitter за некое време и да се изложуваат на сонце. И ќе го најдете подобра од порано.
За Перење
Дел Чистење
Дел од чистење кога ќе го користете сува крпа (ако е потребно, четкање на заби), користете благ детергент да се фокусира на стил јасно дамка, а потоа се суши.
Целата Чистење
1. Топлата вода во poo
3. Во вода и нежно тријте перница
4. Отстрани внимателно исплакнете со топла вода по
5. Со крпа да се притисне
7. Во изложување на сонце
8. Уште еднаш волна чешел
Превозот
Објектот нареди обично ќе бидат доставени од Кина во 2 работни дена од воздух mail услуга по плаќањето беше потврдено. Постои една работа што треба да бидат внимателни за тоа кој ќе добие објект во 20-40 работни дена без било песна бројот и тоа е не се познати или кога го користите воздух mail услугата. Ние и ветуваме на целосна наплата ќе се плаќа ако сеуште не сте го добиле по 35 дена од денот ќе нареди.
Политики
Она Што Купувачот Треба Да Ги Знаете :
Враќање на средствата не може да бидат усогласени со следниве услови
1 Некои проблеми кои произлегуваат од купувачот безгрижно читање на одредена ставка опис, како што се боја, големина.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Пълнени И Плюшени, Меки
Пол:
Унисекс
Предупреждение:
no
Тип:
Плюшен / Нано Кукла
Номер На Модела:
---
търговска марка:
Meoot
Възрастова Група:
5-7 години
Попълване на:
ПП памук
Материал:
Плюш
Тема:
Домашни любимци
Форма:
кийт
Животни:
шев