.

12mm защитни очите си пластмасови очи Очите на животните очите мечка с шайби 4 цвята

12mm защитни очите си пластмасови очи Очите на животните очите мечка с шайби 4 цвята

12.90
BGN 10.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
СОСТОЈБА : Нова
ПРОИЗВОД : Пластични Безбедност Очите со бела миење
БОЈА : мешана боја
КОЛИЧИНА : 40pcs
ДИМЕНЗИЈА : 12mm
Ако ви треба Големо тоа.pls контактирајте ме,јас ќе ви даде најдобра цена.трговија на големо мин цел 1000pcs.
Постојат три начини да се користи на кукла очи :
1, ако очи без подлошки, може да се користи лепило за да се залепи.
2,со еден пар на пинцети buckled по менгеме, со полесни загрева со малку повеќе директно до делови на топло,оваа инсталација на додатоци се доволно силна, не е лесно да се падне, исто така, е најлесниот начин.
3,се сече на мали устата на пластична подлошки со ножици,и потоа ги инсталирате.Ве молиме бидете внимателни,не боли раката.
или
можете да изберете што треба боја.потоа пратете ми порака .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Унисекс
Атрибут BJD / SD:
Очната ябълка
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Размери:
12mm
Номер На Модела:
12mm
търговска марка:
царевично цвете
Пластмасов Вид:
PC
Материал:
Пластмаса
Тип:
Аксесоари