.

Кукла с аксесоари облекло каишка, определени за 18 см 45 см Baby Born zapf American girl our generation кукла

Кукла с аксесоари облекло каишка, определени за 18 см 45 см Baby Born zapf American girl our generation кукла

6.72
BGN 5.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


за : 18 инчен 45см Бебе Родено zapf Американска девојка нашата генерација кукла
Купувачот Се Покаже :
Превозот Бесплатен превозот нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Парцела, CPAP ќе пристигне во 35 работни дена најмногу, откако ќе бидат испратени (тоа ќе бидат доставени до вашиот локален поштата). Понекогаш тоа ќе биде одложен за неколку дена поради царинските или временски причини. Ве молиме да бидете трпеливи. Боја Неусогласеност Обидувајќи се потрудиме да фати боја на реални објекти со камера. Но разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се монитор, осветлување, припадност и сл. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас веднаш . Политика на враќање Ние ќе им даде на враќање на средствата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од описот како што се големина, боја, стил или скршени. Ве молиме да не?т даваат негативни коментари пред да контактирате со нас. Ние ќе се справи со ова веднаш и се заложи за наплата во рок од 3 работни дена по предметот назад до нашата продавница. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Повратни информации Многу ги цениме вашите навремени повратни информации и позитивни коментари после ќе се примени предмети. Тоа ќе ни даде повеќе силна моќ за да служат подобро! Било какви загриженост, ве молиме да не?т двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се справи со тоа да ги задоволат вашите барања. Се надевам да биде вашиот најдобар снабдувач и пријатели. Уживаат во шопинг и ви благодарам!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Материал:
Плат
Номер На Модела:
40-45см
Предупреждение:
no
Атрибут BJD / SD:
Костюм
търговска марка:
цветови желания
Размери:
45см
Пол:
Момичета
Тип:
Аксесоари
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Форма:
45см